AKCEPTUJĘ
AKCEPTUJĘ
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Oferta Pracy w B-PBS zs. w Pasłęku. - Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku

Oferta Pracy w B-PBS zs. w Pasłęku.

DOŁĄCZ DO NAS NA STANOWISKO MŁODSZY REFERENT W ZESPOLE RACHUNKOWOŚCI.

Szanowni Państwo,

informujemy, że obecnie trwa rekrutacja pracownika w Braniewsko-Pasłęckim Banku Spółdzielczym z siedzibą w Pasłęku do:

Data rozpoczęcia pracy: lipiec 2024 r.

Główne zadania:

Oczekujemy:

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w rekrutacji ?

Osoby zainteresowane współpracą z nami, prosimy o wysłanie CV oraz dołączenie zamieszczonej na www.bspaslek.pl/kariera klauzuli informacyjnej o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres

—-> pocztą na adres, ul. Westerplatte 17, 14-400 Pasłęk lub osobiście w placówce Banku; lub
—-> na adres e-mail: sekretariat@bspaslek.pl.
—-> lub korzystając bezpośrednio  przez formularz rekrutacyjny TUTAJ

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

To dobry dzień, aby aplikować !

Ułatwienia dostępu